طراحی بیلبورد

آژانس تبلیغاتی جلوه نما
Menu

بیلبوردها چندین دهه است که در گوشه و کنار شهر به چشم می‌خورند اما دید مخاطبین به بیلبوردها در چند سال اخیر تغییر کرده است. از طرف دیگر ممکن است که آگهی‌های بیلبورد فضای بزرگی را در مسیر نگاه مخاطب پرکنند، اما سرِ مخاطبین امروزی بیشتر به صفحه‌نمایش گوشی و تبلت بند است.

این امر به این معنا نیست که تبلیغات بیلبورد نفس‌های آخر خود را می‌کشد و دیگر در نظر مخاطب جلوه‌ای ندارد. بلکه باعث شده است تا تبلیغات محیطی نسبت به چند سال گذشته رقابت بیشتری را به دنبال داشته باشد. به همین دلیل باید برای طراحی آگهی که قرار است بر روی صفحه بزرگ بیلبورد نقش ببندد وسواس بیشتری به خرج دهید تا پیام تبلیغاتی به بهترین شکل ممکن در ذهن مخاطب ماندگار شود.

در این مطلب قصد داریم با هم به شیو‌ه‌های موثر و خلاقانه‌ای اشاره کنیم که به خدمت گرفتن آن‌ها باعث تضمین ماندگاری پیام بیلبورد در ذهن مخاطب می‌شود.

پیام تبلیغاتی شما در بیلبورد

همان‌‌گونه که شما بهتر از ما می‌دانید در بیشتر مواقع بیلبورد در کنار خیابان‌‌ قرار می‌گیرد و در نتیجه مخاطبین بیلبورد را رانندگانی تشکیل می‌دهند که با خودروی خود در حال عبور از جلوی بیلبورد هستند، این راننده‌ها وقت زیادی برای درک پیام شما ندارند، در نتیجه طراحی آگهی بیلبورد شما به هر اندازه‌ هم که زیبا باشد اگر داستان و محتوایی نداشته باشد نمی‌تواند در ذهن مخاطب ماندگار شود.

برای پیدا کردن محتوای دلخواه نیز باید خلاقیت نشان دهید و ببینید قصد دارید چه قسمتی از آگهی شما در ذهن مخاطب ماندگار شود.

  • آیا هدف از آگهی بیلبورد به خاطر سپردن آدرس وب‌سایت شما توسط مخاطب است؟
  • یا اینکه می‌خواهید برند خود را در ذهن مخاطب ماندگار کنید تا در خرید‌های بعدی مشتری شما شود؟
  • یا قصد دارید مخاطب را به سمت آدرسی که در پیام بیلبورد درج کرده‌اید هدایت کنید؟

برای پیدا کردن داستان و محتوا برای پیام بیلبورد باید شالوده اصلی پیام را تشخیص دهید، سپس به پیام اصلی آگهی خود معنا دهید. این پیام می‌تواند مشکل مخاطب را حل کند یا اینکه باعث برانگیختن احساساتش شود.

طراحی و چاپ بیلبورد

گروه گرافیکی جلوه نما با بکارگیری جدیترین متد طراحی گرافیکی روز و نمونه کارهای موفق در این صنعت آمادگی دارد تا طراحی آگهی ها شما اعم از طراحی برای چاپ یا طراحی برای پخش رسانه های دیجتال را با کفیت بالا انجام دهد جهت هماهنگی برای مشاوره  با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید

5/51 rating
به اشتراک بگذارید:
ارتباط بـا مـا
دربــاره مـــا

سال‌ها بود که تلفيق هنر و تکنولوژی لازم مینمود رسانه‌ای که توانايی حل نمودن نیازهای ارتباطات را داشته باشد در عصر شگرف رایانه‌های مدرن تحقق یابد. کانون آگهی و تبلیغات جلوه نما جایگاه تجلی آرمان‌ها و به تصویـر کشیدن رویاهای شماست. ما در کانون جلوه نما با دانش روز و تجربه چندین ساله خود در حیطه هنر و دنیای دیجیتال گواه پویایی و توانمندی فن‌آوری  ادامه مطلب…

دسترسی سریع