طراحی پست اينستاگرام

آژانس تبلیغاتی جلوه نما
Menu

برای حفظ رضایتمندی و وفاداری مشتری و ثبت نام و نشان تجاری در حافظه آن ها نیازمند ایجاد طراحی لوگو هستیم. لوگو سمبل گرافیکی یک مجموعه یا سازمان است که معرف و نشان دهنده فعالیت های یک شرکت یا هر سازمان دیگری نزد مشتریان است.

ویژگی ها طراحی لوگو مناسب


با طراحی و انتخاب یک لوگو مناسب میتوانید قدمی بزرگ به سوی موفقیت بردارید.در طراحی لوگو باید موارد بسیاری از جمله بازار مصرف و رده سنی و … را در نظر گرفت تا بتوان از آن به عنوان یک لوگوی مناسب و استاندارد نام برد, زیرا برای جذب هر گروه باید به مواردی توجه کرد که برای آن دسته از مشتریان جذاب باشد.

هر لوگو و برندی که وارد بازار میشود نیازمند صرف زمان و هزینه بسیار بالایی است تا بتواند در میان بازار رقابتی خود را به اثبات برساند و مخاطبان خاص خود را حفظ کند.
طراحی لوگو باید به گونه ای باشد که لزومی برای تغییر آن حداقل تا 15 سال آینده وجود نداشته باشد, زیرا تغییر در لوگو باعث سلب اعتماد مشتریان نسبت به محصولات شما میشود.

طراحی لوگو

گروه گرافیکی جلوه نما با بکارگیری جدیترین متد طراحی گرافیکی روز و نمونه کارهای موفق در این صنعت آمادگی دارد تا طراحی آگهی ها شما اعم از طراحی برای چاپ یا طراحی برای پخش رسانه های دیجتال را با کفیت بالا انجام دهد جهت هماهنگی برای مشاوره  با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید

0/50 ratings
به اشتراک بگذارید:

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
Notify of
ارتباط بـا مـا
دربــاره مـــا

سال‌ها بود که تلفيق هنر و تکنولوژی لازم مینمود رسانه‌ای که توانايی حل نمودن نیازهای ارتباطات را داشته باشد در عصر شگرف رایانه‌های مدرن تحقق یابد. کانون آگهی و تبلیغات جلوه نما جایگاه تجلی آرمان‌ها و به تصویـر کشیدن رویاهای شماست. ما در کانون جلوه نما با دانش روز و تجربه چندین ساله خود در حیطه هنر و دنیای دیجیتال گواه پویایی و توانمندی فن‌آوری  ادامه مطلب…

دسترسی سریع