درباره ما

سال‌ها بود که تلفيق هنر و تکنولوژی لازم می‌نمود رسانه‌ای که توانايی حل نمودن نیازهای ارتباطات را داشته باشد در عصر شگرف رایانه‌های مدرن تحقق یابد.
کانون آگهی و تبلیغات جلوه نما جایگاه تجلی آرمان‌ها و به تصویـر کشیدن رویاهای شماست. ما در کانون جلوه نما با دانش روز و تجربه چندین ساله خود در حیطه هنر و دنیای دیجیتال گواه پویایی و توانمندی فن‌آوری اطلاع‌ رسانی هستیم.
این گروه در سال 1384 شکل گرفت و پس از طی مشکلات و کسب تجارب فراوان در زمینه گرافیک و تبلیغــات در سال 1389 موفق به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید و با ارائه خدمـات تبلیغــاتی به مشتريان گرامی ثـابت نمود که کیفیت اتفــــاقی نیست و امروزه آماده‌ايم تا در این زمینه با بهره‌گیری از علم روز و پيشرفته‌ترين فناوري، معرف خدمات و محصولات شما عزيزان به دنياي پيرامونمان باشيم .

مشتريان ما

ارتباط بـا مـا
دربــاره مـــا

سال‌ها بود که تلفيق هنر و تکنولوژی لازم مینمود رسانه‌ای که توانايی حل نمودن نیازهای ارتباطات را داشته باشد در عصر شگرف رایانه‌های مدرن تحقق یابد. کانون آگهی و تبلیغات جلوه نما جایگاه تجلی آرمان‌ها و به تصویـر کشیدن رویاهای شماست. ما در کانون جلوه نما با دانش روز و تجربه چندین ساله خود در حیطه هنر و دنیای دیجیتال گواه پویایی و توانمندی فن‌آوری  ادامه مطلب…

دسترسی سریع
WhatsApp chat