هر آنچه که باید برای طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای شیک بدانید!!

کارت ویزیت شیشه ای یکی از شیک ترین و حرفه ای ترین کارت ویزیت ها است که می تواند جهت جلب توجه مشتری و نشان دادن سلیقه شما به مشتری بسیار موثر عمل کند. بنابراین این موضوع اهمیت بسیاری دارد که طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای حرفه ای به چه صورتی انجام می شود و چه نکاتی را باید در طراحی آن ها رعایت کرد. در ادامه به نکاتی اشاره می کنیم که می توانند در طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای شیک تر و حرفه ای تر به شما کمک کنند. پس با جلوه نما همراه باشید تا نکات مهم طراحی و چاپ حرفه ای ترین کارت ویزیت ها را بیاموزید.

آژانس جلوه نما پیشرو در زمینه طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای حرفه ای و انواع کارت ویزیت شیک

فرمت طرح و اندازه کارت ویزیت شیشه ای

شاید یکی از مهمترین نکاتی که در زمینه طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای وجود دارد، اندازه کارت ویزیت شیشه ای باشد که اهمیت فراوانی هم در مرحله طراحی و هم در مرحله چاپ آن دارد. در مرحله طراحی کارت ویزیت شیشه ای حرفه ای رعایت این نکته ضروری است که اندازه کارت ویزیت شیشه ای در این مرحله باید 6*9 باشد تا پس از ضرب قالب در مرحله چاپ کارت ویزیت به اندازه استاندارد تبدیل شود. نکته دیگری که باید در طراحی کارت ویزیت شیشه ای شیک
رعایت کنید این است که نباید برای طرح کارت ویزیت خود بکگراند قرار دهید (باید هنگام طراحی بکگراند طرح را روی ترنسپرنت قرار دهید). همچنین در طراحی کارت ویزیت شیشه ای حرفه ای، نوشته ها باید 7 میلی متر از لبه های کارت ویزیت فاصله داشته باشند. رعایت حاشیه برش هم الزامی است و اگر رعایت نشود، در صورت خراب شدن کارت در خطای برش مسئولیت آن به عهده طراح کارت ویزیت است و شرکت طراحی و چاپ مسئولیتی به عهده ندارد.

در نهایت فایل طراحی شده کارت ویزیت شیشه ای حرفه ای خود را برای چاپ به صورت فایل jpeg به همراه فایل لایه باز آن (psd) به شرکت طراحی و چاپ کارت ویزیت مورد نظر خود ارسال کنید.

رنگ و فونت در طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای

بهتر است نوشته های روی کارت ویزیت شیشه ای حرفه ای به صورت شارپ طراحی گردند و از اضافه نمودن سایه و افکت های مات در اطراف نوشته ها خودداری شود. از فونت های کوچک (اندازه 9 در اکثر فونت ها) استفاده نکنید.

سعی کنید بیشتر از رنگ های پر و خوانا در نوشته ها استفاده کنید. بر روی کارت ویزیت شیشه ای نیمه شفاف استفاده از رنگ های متضاد جلوه ی بهتری به کارت می دهد و معمولا رنگ زرد بر روی کارت ویزیت شیشه ای حرفه ای جلوه ی مناسبی ندارد.

در نهایت پس از آماده کردن طراحی کارت ویزیت شیشه ای حرفه ای خود، آن را به شرکت طراحی و چاپ مورد نظر خود بفرستید. آژانس تبلیغاتی جلوه نما به عنوان یکی از پیشگامان طراحی و چاپ کارت ویزیت آماده ثبت سفارش کارت ویزیت شماست. برای مشاهده نمونه کارت ویزیت ها به صفحه طراحی و چاپ کارت ویزیت
مراجعه نمایید و برای ثبت سفارش کارت ویزیت خود با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
Notify of

مطالب مرتبط

برچسب ها

5/52 ratings
بستن منو
WhatsApp chat