کارت ویزیت شیشه ای ، یک کارت ویزیت شیک و زیبا!

کارت ویزیت شیشه ای، یکی از جالب ترین و جذاب ترین انواع کارت ویزیت های موجود در بازار است. طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای، به عنوان یک نمونه کارت ویزیت شیک و خلاقانه، مورد توجه صاحبان کسب و کار های مختلف قرار گرفته است. این ابزار، یکی از ابزارهای مهم برای برندسازی در یک کسب و کار است. همیشه کارت ویزیت های جالب تاثیر زیادی در دید مشتری نسبت به یک کسب و کار و یا محصول داشته است. اگر شما از یک کارت ویزیت شیشه ای به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده کنید، مطمئنا استفاده از همچین کارت ویزیت خلاقانه ای می تواند تاثیر بسزایی بر مشتریان و میزان فروش شما داشته باشد.

کارت ویزیت شیشه ای ، یکی از انواع کارت ویزیت شیک و منحصر به فردی است که طراحی آن همانند طراحی کارت ویزیت های دیگر است، با این تفاوت که در طراحی کارت ویزیت شیشه ای بخش هایی که به رنگ سفید طراحی می شوند، به دلیل ترنسپرنت بودن کارت ویزیت شیشه ای به صورت شفاف دیده می شوند، در حالی که در طراحی انواع کارت ویزیت های معمولی به دلیل چاپ بر روی کاغذ این بخش ها سفید دیده می شود. این موضوع باعث می شود که در کارت ویزیت شیشه ای رنگ ها کمی کم رنگ تر به نظر برسند.

از آن جایی که طراحی گرافیکی و جذاب بودن طراحی یک کارت ویزیت می تواند تاثیر بسزایی بر دیدگاه مشتریان بگذارد، بنابراین دقت فراوانی در طراحی نیاز است. هرچقدر طرحی که انتخاب می کنید خلاقانه تر باشد، نتیجه بهتری هم می گیرید.

کارت ویزیت شیشه ای به دو نوع تقسیم می شود:

کارت ویزیت شیشه ای شفاف

همانطور که از اسم آن نیز مشخص است، ظاهر آن کاملا شفاف است و همانند شیشه های معمولی، به راحتی نور را عبور می دهد، در نتیجه کاملا شفاف است. نمونه ای از این کارت ها را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

طراحی کارت ویزیت شیشه ای شفاف با هزینه چاپ کارت ویزیت مناسب در آژانس جلوه نما

 

کارت ویزیت شیشه ای نیمه شفاف

بر خلاف دسته قبلی، این کارت ویزیت ها کاملا شفاف نیستند. ظاهر این کارت ها نیمه شفاف است و بخشی از نور را از خود عبور می دهند. یک نمونه کارت ویزیت نیمه شفاف، در تصویر زیر مشاهده می شود.

طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای نیمه شفاف به هزینه مناسب در آژانس تبلیغاتی جلوه نما

یکی از مشکلاتی که برای طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای وجود دارد، هزینه نسبتا بالای آن نسبت به انواع کارت ویزیت های دیگر است. طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای به دلیل جنس آن هزینه بالایی را برای صاحبان کسب و کار رقم می زند، ولی برای کسی که کیفیت تبلیغات و کارت ویزیت مهم باشد، این هزینه چاپ کارت ویزیت قابل تحمل است. باید این را در نظر بگیرید، که هرچقدر در تبلیغات و نشان دادن کیفیت کار خود بهتر عمل کنید، مطمئنا نتیجه بهتری هم خواهید گرفت.

در مقاله ای که خواندید، درباره اهمیت خلاقیت در طراحی کارت ویزیت صحبت کردیم. چاپ کارت ویزیت شیک شیشه ای یکی از این کارت های خلاقانه است. همینطور، گفتیم که طراحی آن نیازمند دقت بالایی است. متخصصین ما در آژانس تبلیغاتی جلوه نما، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت طراحی و چاپ، با مناسب ترین هزینه طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای را برای شما به عهده می گیرد. برای مشاهده نمونه کارها به صفحه طراحی و چاپ کارت ویزیت ما مراجعه نمایید و یا از صفحه ارتباط با ما، با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
Notify of

مطالب مرتبط

برچسب ها

5/51 rating
بستن منو
WhatsApp chat