چاپ بروشور

بروشور یکی از ابزارهای تبلیغاتی جهت برقراری ارتباط بین مشتری و کسب و کارها است. چاپ بروشور یکی از مهمترين ابزارها براي معرفي و فروش يك محصول است. هر محصول احتياج به يك بروشور دارد تا مشخصات و ويژگي‌هاي آن بطور كامل توضيح داده شود. طراحی و چاپ بروشور حرفه ای و خاص می تواند شما را در فروش بیشتر یاری کند.

«به زبان ساده‌تر، چاپ بروشور مانند ایجاد یک ویترین سیار برای فروشگاه، مغازه و یا کسب و کار شماست. شما در این ویترین می‌توانید محصولات و یا خدمات خود را بگذارید و آن را به دست افراد زیادی برسانید. مشخصا هرچقدر این ویترین جذاب تر و خلاقانه تر باشد، راحت تر مشتری را به درون فروشگاه می کشاند. در طراحی و چیدمان این ویترین (بروشور) نهایت وسواس را به خرج دهید.»

چاپ بروشور حرفه ای یکی از موثرترین ابزارهای بازاریابی و برندینگ به شمار می آید. چاپ بروشور ارزان را می توان یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین عوامل در پیشبرد یک کسب و کار دانست. طراحی بروشور حرفه ای میتواند یکی از عوامل رسیدن به یک فروش حرفه ای تر باشد.

طراحی بروشور در سایزها و اشكال متنوع بدون نیاز به صحافی‌های گران قیمت چاپ می‌شود. براي چاپ بروشور تيراژ بالا از چاپ افست، و در چاپ بروشور تيراژ محدود، مثلا زير 500 برگ، از چاپ ديجيتال استفاده مي‌شود. براي داشتن يك بروشور با كيفيت، بهتر است از كاغذ گلاسه استفاده شود و بعد از چاپ با سلفون مات يا براق روكش شود.

چاپ انواع بروشور تبلیغاتی

طراحی بروشور شما تعیین می‌کند که چاپ بروشور در چند صفحه یا لت انجام شود. بروشورها غالباً 5،4،3 و 6 لت هستند. بروشور شما می‌تواند در ابعاد A4،A5 و A3 باشد. در بروشورهای بیش از 6 لت و با صفحات زیاد، چاپ بروشور فرمی و بروشور اسلیپ کیس پیشنهاد می‌شود.

در چاپ بروشور فرمی، نمی‌توان صفحات را مانند بروشورهای لت دار کنار هم قرار داد، بلکه بیشتر شبیه به کتابچه و کاتالوگ است و باید با استفاده از منگنه و چسب گرم، بروشور را صحافی کرد.

بروشور اسلیپ کیس، از یک فولدر و برگه‌های جدا از هم تشکیل شده که برگه‌ها داخل فولدر قرار گرفته و به عنوان یک بروشور تبلیغاتی چاپ و عرضه می‌شود. براساس حجم محتوا، تعداد صفحات می‌تواند کم یا زیاد باشد. با توجه به طراحی بروشور، شما می‌توانید جایی برای قراردادن کارت ویزیت، لوح فشرده یا هدیه تبلیغاتی قرار دهید.

تفاوت بروشور با کاتالوگ

کاتالوگ و بروشور یکی از ابزارهای تبلیغاتی جهت برقراری ارتباط بین مشتری و کسب و کارها است. آيا ميدانيد تفاوت چاپ كاتالوگ با بروشور درچيست؟

در واقع تفاوت اين دو در شكل ظاهري و فيزيكي آن‌ها نيست بلكه محتواي آنها تعيين مي‌كند كه كدام نام به آن‌ها اطلاق شود. كاتالوگ براي معرفي مجموعه محصولات يك برند استفاده می شود در حالي كه بروشور يك نوع محصول را معرفي ميكند و مشخصات كامل آن محصول در بروشور ذكر می‌شود.

نکات مهم طراحی بروشور

 1. استفاده از عكس‌هاي حرفه‌اي و با كيفيت از محصول.
 2. تهيه متن و توضيحات مختصر و مفيد كه مخاطب حوصله مطالعه آن را داشته باشد.
 3. استفاده از جملات تبليغاتي مناسب كه اعتماد و نظر مخاطب را جلب نمايد.
 4. بكار بردن رنگ‌ها و فونت‌هاي ساده كه كاملا خوانا و واضح باشد.

ليست قيمت چاپ بروشور

بروشور سه لت

420
000
T
 • 1000 عدد
 • 2 رو چاپ
 • سايز A4
 • كاغذ گلاسه 135 گرم

بروشور كارتی

428
000
T
 • 1000 عدد
 • 2 رو چاپ
 • سايز A4
 • كاغذ كارتی 140 گرم

بروشور يك لت

650
000
T
 • 5000 عدد
 • 2 رو چاپ
 • سايز A5
 • كاغذ گلاسه 135 گرم

نـمـونـه چــاپ

قبلی
بعدی
نمایش بیشتر
navid all logo_059

هانيه

رستوران هانيه
Read More
نمایش بیشتر
navid all logo_054

نكو پارت

توليد قطعات يدكی خودرو
Read More
نمایش بیشتر
navid all logo_057

موسسه حقوقی

ستاره عدالت
Read More
نمایش بیشتر
navid all logo_056

پيتزا آرش

Read More
نمایش بیشتر
نمونه کاتالوگ تبلیغاتی فروشگاه محصولات دیجیتالی زیگما، به عنوان یک نمونه کاتالوگ تبلیغاتی مناسب در این حوزه شناخته می شود که طراحی آن به عهده تیم جلوه نما بوده است.

نمونه كاتالوگ تبلیغاتی فروشگاه محصولات دیجیتالی زيگما

وظیفه یک کاتالوگ تبلیغاتی چیست؟ چه انتظاری باید از یک...
Read More
نمایش بیشتر
کاتالوگ مرکز زیبایی دنیا، به عنوان یک نمونه کاتالوگ تبلیغاتی حرفه ای است که وظیفه طراحی و چاپ آن به عهده جلوه نما بوده است.

نمونه کاتالوگ تبلیغاتی مرکز زیبایی دنیا

نمونه کاتالوگ های تبلیغاتی، به صورت فراگیر، در صنایع مختلف...
Read More
نمایش بیشتر
نمونه کاتالوگ تبلیغاتی محصولات صوتی ریتمیکس، به عنوان یک نمونه کاتالوگ تبلیغاتی عالی برای ایده گرفتن طراحی های شماست

كاتالوگ تبلیغاتی محصولات صوتی ريتميكس

امروز تبلیغات در بحث فروش حرف اول را می زند....
Read More
نمایش بیشتر
نمونه کاتالوگ تبیلغاتی آژانس مسافرتی الماس نشان، یکی از کاتالوگ های طراحی شده توسط آژانس تبلیغاتی جلوه نما

نمونه كاتالوگ تبلیغاتی آژانس مسافرتی الماس نشان آسمان

امروزه مسافرت و گردشگری، جز لاینفک زندگی مردم است. مردمی...
Read More
نمایش بیشتر
چاپ کاتالوگ نمایشگاه نقاشی علی اسماعیلی یکی از نمونه کاتالوگ هایی است که وظیفه چاپ و طراحی آن به عهده جلوه نما بوده است.

چاپ كاتالوگ نمايشگاه نقاشی علی اسماعیلی

آیا برای نمایشگاه نقاشی می توان از چاپ کاتالوگ استفاده...
Read More
جلوه نما در شبکه های اجتماعی:
به اشتراک بگذارید:
ارتباط بـا مـا
دربــاره مـــا

سال‌ها بود که تلفيق هنر و تکنولوژی لازم مینمود رسانه‌ای که توانايی حل نمودن نیازهای ارتباطات را داشته باشد در عصر شگرف رایانه‌های مدرن تحقق یابد. کانون آگهی و تبلیغات جلوه نما جایگاه تجلی آرمان‌ها و به تصویـر کشیدن رویاهای شماست. ما در کانون جلوه نما با دانش روز و تجربه چندین ساله خود در حیطه هنر و دنیای دیجیتال گواه پویایی و توانمندی فن‌آوری  ادامه مطلب…

دسترسی سریع
WhatsApp chat