آنچه در این صفحه می خوانید...

هزینه چاپ کارت ویزیت های پرطرفدار

کارت ویزیت سلفون مات87000 تومان1000 عدد
کارت ویزیت لمینیت برجسته198000 تومان1000 عدد
کارت ویزیت مخملی برجسته260000 تومان1000 عدد
کارت ویزیت شیشه ای337000 تومان500 عدد
کارت ویزیت لمینیت مات217000 تومان500 عدد
 کارت ویزیت کتان70000 تومان1000 عدد
طراحی و چاپ کارت ویزیت شیک و خلاقانه با هزینه مناسب در جلوه نما

چاپ كارت ويزيت

امروزه با پیشرفت کسب و کارهای مختلف، کارت ویزیت یکی از موارد مهمی است که می تواند در معرفی کسب و کار شما بسیار موثر و کارآمد باشد. ایجاد و چاپ کارت ویزیت و همراه داشتن آن برای ایجاد شبکه بین هم صنفان خود و یا معرفی فعالیت های خود، بیانگر حرفه ای بودن و جدی بودن شما در کارتان است. امروزه نه تنها شرکت ها، بلکه افراد هم از کارت ویزیت به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده می کنند. دورکار ها یا همان فریلنسرها سعی می کنند با طراحی و چاپ کارت ویزیت شیک برای خود از رقیبان خود عقب نمانند و شبکه های قدرتمندی برای خود ایجاد کنند.

پيشرفت تکنولوژی منجر به تنوع در جنس کارت ویزیت ها،  اندازه کارت ویزیت ها و همینطور هزینه چاپ کارت ویزیت ها شده است. هر کس که کارت ویزیت خلاقانه تری داشته باشد، ذوق و سلیقه خود را در حرفه اش به دیگران نشان می دهد و در جذب مشتری بسیار موثر و کارآمد عمل می کند و برعکس، کسی که این ابزار تبلیغاتی را جدی نگیرد، در دید مشتریانش تاثیر منفی و مخربی دارد.

چاپ کارت ویزیت یک ابزار مهم و حیاتی در معرفی کسب و کار شما به مخاطبانتان است.

با توجه به میزان اهمیت کارت ویزیت در معرفی کسب و کار ها، شرکت های متعددی در زمینه طراحی و چاپ کارت ویزیت فعالیت می کنند. این شرکت ها با بهره گیری از متخصصان و طراحانی که دارند، انواع کارت ویزیت را با توجه به شغل شما و سلیقه مشتریانتان برای شما طراحی می کنند. اگر بخواهید می توانید نمونه کارت ویزیت ها را در سایت های مربوط به این شرکت ها از جمله سایت خود ما مشاهده کنید و از آن ها برای کار خودتان ایده بگیرید. از طرفی به دلیل پیشرفت تکنولوژی های چاپ، شرکت هایی هستند که چاپ کارت ویزیت فوری را برای شما انجام می دهند و اتفاقا رونق بسیاری نیز گرفته اند. هزینه چاپ کارت ویزیت فوری بسیار مناسب و چون این کارت ها به صورت دیجیتال چاپ می شوند، تعداد در قیمت آن ها تاثیری ندارد.

«چاپ کارت ویزیت، یک ابزار کم هزینه و دم دستی برای برندهایی است که برندسازی و برنامه بلند مدت را به راه های زودبازده، پرخطر و بی ثبات ترجیح می دهند. طراحی کارت ویزیت شیک و مناسب، یعنی بهره گیری از ابزارهای مختلف برندینگ، از جمله: لوگو، شعار، اعتمادسازی و …، و همچنین استفاده از یک استراتژی مارکتینگ مناسب، جهت کسب بهترین نتیجه در مدت زمان معین. یعنی با هزینه ای نسبتا کم و صرف زمانی نسبتا کوتاه، با استفاده از یک کارت ویزیت خلاقانه، بخش عمده ای از مسیر را طی می کنید.»

شرکت جلوه نما، متشکل از متخصصان حرفه ای در زمینه طراحی و چاپ این افتخار را دارد که یکی از  پیشتازان صنعت طراحی و چاپ کارت ویزیت در تهران بوده و همیشه رضایت مشتریان اولویت اصلی این شرکت بوده و خواهد بود. اگر صاحب کسب و کاری هستید و میخواهید از کارت ویزیت خلاقانه ای برای کسب و کارتان بهره بگیرید، متخصصان ما برای طراحی و چاپ کارت ویزیت شیک و منحصر به فرد برای شما همیشه آماده اند. کمترین قیمت، کوتاه ترین زمان تحویل، بهترین کیفیت، با ما تماس بگیرید.

انواع کارت ویزیت خلاقانه و شیک را از جلوه نما بخواهید، نمونه کارت ویزیت شیک را از سایت ما انتخاب کنید

معرفی اجمالی انواع کارت ویزیت ها

انواع کارت ویزیت در اندازه ها و جنس های مختلفی در بازار موجود هستند که انتخاب یکی از این کارت ویزیت ها برای صاحبان کسب و کار همیشه امری دشوار بوده است. برای کمک به شما در انتخاب یکی از این کارت ویزیت ها، در این بخش توضیح اجمالی درباره  انواع کارت ویزیت ها خدمت شما ارائه می کنیم تا یک آشنایی کلی با انواع مختلف این ابزار مهم تبلیغاتی پیدا کنید و اگر نیاز به اطلاعات بیشتر و دقیق تر در این زمینه داشتید می توانید از بخش های دیگر سایت برای مشاهده نمونه کارت ویزیت ها دیدن نمایید و یا اینکه با ما تماس حاصل فرمایید، همیشه با روی باز پاسخگوی مشتریانمان هستیم. 

کارت ویزیت سلفون مات

تقریبا یکی از مقرون به صرفه ترین کارت ویزیت های موجود در بازار است که بر روی کاغذ گلاسه چاپ می شود و برای اینکه استحکام و ماندگاری کارت افزایش یابد و نوشته های آن به دلایل مختلف مثل تماس با دست و یا خیس شدن پاک نشود، یک سلفون مات هم بر روی آن کشیده می شود.

چاپ کارت ویزیت سلفون مات در جلوه نما، یکی از مقرون به صرفه ترین کارت ویزیت ها

کارت ویزیت لمینت برجسته

اگر به دنبال چاپ کارت ویزیت شیک و زیبا می گردید این مورد می تواند گزینه مناسبی برا شما باشد. چاپ کارت ویزیت لمینت برجسته بر روی دو کاغذ گلاسه که به همراه سلفون مات پرس شده اند انجام می شود و طرح های زیبا و خلاقانه ای را می توان ایجاد کرد.

کارت ویزیت مخملی برجسته

کارت ویزیت مخملی به طور کلی به دو صورت چاپ می شود. یک مدل چاپ کارت ویزیت مخلمی اینگونه است که روکش سلفون مخملی روی کاغذ گلاسه کشیده می شود و نوع دیگر چاپ کارت ویزیت شیک مخملی این است که سلفون مخملی بر روی لمینیت کشیده می شود.
 

کارت ویزیت شیشه ای

اگر دنبال یک کارت ویزیت خلاقانه و جالب می گردید، این گزینه را به شما پیشنهاد می کنیم، هر چند که اگر انتخاب شما چاپ کارت ویزیت شیشه ای است هزینه زیادی نیز باید برای آن بپردازید. همانگونه که از اسمشان معلوم است همانند شیشه ترنسپرنت بوده و جنسشان خاص است که منجر به هزینه نسبتا بالای آن ها در مقایسه با سایر کارت ویزیت ها شده است.

چاپ کارت ویزیت شیک شیشه ای با مناسب ترین قیمت در جلوه نما

کارت ویزیت لمینت مات

کارت ویزیت لمینت مات هم نوع دیگری از یک کارت ویزیت شیک و زیبا می باشد که پس از چاپ بر روی کاغذ گلاسه، روکش لمینیت روی آن قرار می گیرد که علاوه بر مستحکم کردن کارت ویزیت، از خم شدن و خراب شدن آن جلوگیری می کند. در این کارت ویزیت محدودیتی در استفاده از رنگ ها وجود ندارد کیفیت رنگ ها بسیار عالی است.

جلوه نما، پیشگام در زمینه چاپ کارت ویزیت خلاقانه با کمترین هزینه چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت هایی که معرفی کردیم جزو پرطرفدارترین ها هستند. می توانید مطمئن باشید هزینه چاپ کارت ویزیت در جلوه نما مناسب ترین قیمت بین سایر شرکت های چاپ و طراحی است، ضمن اینکه بهترین کیفیت را در زمینه چاپ کارت ویزیت ها ارائه می دهد. امیدواریم توضیحاتی که دادیم شما را در انتخاب بهترین گزینه یاری کند، پس اگر تصمیم خود را گرفته اید برای سفارش کارت ویزیت مورد نظر خود معطل نکنید و با ما تماس بگیرید.

كارت ويزيت‌های پرطرفدار

سلفون مات

87
000
T
 • 1000 عدد
 • 2 رو چاپ
 • سايز 8.5*4.8
 • قيمت مناسب
 • كيفيت عالی

لمينيت برجسته

198
000
T
 • 1000 عدد
 • 2 رو چاپ
 • سايز 8.5*4.8
 • جنس ضخيم
 • كيفيت عالی

مخملی برجسته

260
000
T
 • 1000 عدد
 • 2 رو چاپ
 • سايز 9*6
 • جنس لطيف
 • كيفيت عالی

شيشه‌ای

337
000
T
 • 500 عدد
 • 1 رو چاپ
 • سايز 8.6*5.7
 • جنس خاص
 • كيفيت عالی

لمينيت مات

217
000
T
 • 500 عدد
 • 2 رو چاپ
 • سايز 9*6
 • جنس ضخيم
 • كيفيت عالی

كتان

70
000
T
 • 1000 عدد
 • 2 رو چاپ
 • سايز 8.5*4.8
 • قيمت مناسب
 • كيفيت خوب

نکات مهم برای انتخاب کارت ویزیت شیک

طراحی کارت ویزیت شیک و خلاقانه می تواند کمک زیادی به رشد کسب و کار شما بکند و نشانگر حرفه ای بودن و جدی بودن شما در کسب و کارتان است. حال برای انتخاب یک کارت ویزیت شیک ، دو راه پیش روی شماست:

 1. راه اول این است که در اینترنت و سایت های مختلفی که در زمینه طراحی و چاپ انواع کارت ویزیت فعالیت می کنند بگردید و از بین نمونه کارت ویزیت هایی که در سایتشان گذاشته اند یکی را انتخاب کنید و پس از تغییراتی در آن و شخصی سازی کردن آن نمونه کارت ویزیت برای کسب و کار خودتان، برای چاپ به یکی از مراکز چاپ مراجعه کنید.
 2. روش دوم این است که کارت ویزیت شیک اختصاصی خودتان را طراحی کنید. در این حالت امکان چاپ کارت ویزیت خلاقانه تری برای شما وجود دارد.

استفاده از راه اول، یعنی استفاده از نمونه کارت ویزیت ها درست است که دردسر کمتری دارد، ولی یکی از مشکلاتی که دارد این است که این نمونه کارت ویزیت ها در اختیار افراد مختلفی می تواند قرار بگیرد و دیگر کارت ویزیت با کیفیت و منحصر به فردی برای شما محسوب نمی شود.

راه دوم امکان شخصی سازی بیشتری را برای کارت ویزیت شما فراهم می کند. می توانید از طراح کارت ویزیت خود بخواهید آن چه را که مدنظر شماست به طور کامل برای طراحی کارت ویزیت شما اعمال کند و در نهایت کارت ویزیت خلاقانه ای که کاملا متناسب با کسب و کار شماست را به شما تحویل دهد. اما در استفاده از این روش هم مشکلاتی وجود دارد و باید نکاتی را در طراحی و چاپ کارت ویزیت مدنظر قرار بدهید.

چاپ کارت ویزیت در تهران با کیفیت بالا و مناسب ترین هزینه چاپ کارت ویزیت در جلوه نما

برای طراحی و چاپ کارت ویزیت چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

قبل از هر چیزی باید برای خودتان مشخص کنید که این کارت ویزیت چقدر برای کسب و کار شما اهمیت دارد و چقدر حاضرید برای کیفیت کارت ویزیت هزینه کنید. آیا صرفا فقط میخواهید یک کارت ویزیت در جیبتان داشته باشید و به جای اینکه بخواهید شماره تماستان را روی برگه ای بنویسید و به دیگران بدهید، از آن کارت ویزیت استفاده کنید؟ یا نه، فکر می کنید که آن کارت ویزیت نشان دهنده هویت کسب و کارتان است و داشتن کارت ویزیت با کیفیت برای شما خیلی با اهمیت است؟ پس اگر جزو دسته دوم هستید نکات زیر را حتما رعایت کنید.

امروزه با پیشرفت نرم افزارهای طراحی و ویرایش عکس اکثر افراد توانایی طراحی کارت ویزیت را دارند. اما نکته قابل توجه این است که آیا فقط با دانستن یک سری نکات مانند اندازه کارت ویزیت و آشنایی با انواع کارت ویزیت اطلاعاتی که باید روی آن قرار بگیرد می توان اسم طراح کارت ویزیت را روی خود گذاشت؟! پس مهم ترین نکنه انتخاب یک طراح کارت ویزیت حرفه ای برای انجام کار موردنظر شماست. این نکته مهمترین نکته ای است که شما باید رعایت کنید.

نکته دوم این است که توجه کنید حتما طراحی کارت ویزیت متناسب با کسب وکار شما باشد. انتخاب رنگ ها، فونت نوشته ها و حتی جنس کارت ویزیت باید متناسب با سلیقه مشتریان و در نظر گرفتن بازار هدف شما طراحی شود.

یکی از مواردی که صاحبان کسب وکار در نظر می گیرند، به صرفه بودن هزینه چاپ کارت ویزیت است. هزینه چاپ کارت ویزیت نباید به قدری باشد که هزینه های زیادی را برای تبلیغات روی دوش شما بگذارد.

با رعایت این نکات و مشخص کردن اهداف خود از چاپ کارت ویزیت ، می توانید بهترین راه را انتخاب کنید. اگر برای طراحی و چاپ کارت ویزیت شیک خود به دنبال یک شرکت مطمئن می گردید، این اطمینان را به شما می دهیم که متخصصان ما با در نظر گرفتن همه موارد گفته شده مناسب ترین گزینه برای طراحی و چاپ کارت ویزیت با کیفیت برای کسب و کار شما هستند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

جلوه نما در شبکه های اجتماعی:
به اشتراک بگذارید:
ارتباط بـا مـا
دربــاره مـــا

سال‌ها بود که تلفيق هنر و تکنولوژی لازم مینمود رسانه‌ای که توانايی حل نمودن نیازهای ارتباطات را داشته باشد در عصر شگرف رایانه‌های مدرن تحقق یابد. کانون آگهی و تبلیغات جلوه نما جایگاه تجلی آرمان‌ها و به تصویـر کشیدن رویاهای شماست. ما در کانون جلوه نما با دانش روز و تجربه چندین ساله خود در حیطه هنر و دنیای دیجیتال گواه پویایی و توانمندی فن‌آوری  ادامه مطلب…

دسترسی سریع
WhatsApp chat