چاپ کاتالوگ؛ آنچه در این صفحه می خوانید...

چاپ کاتالوگ به چه دردی میخورد؟

چاپ کاتالوگ اصلا چیست و به چه دردی می خورد؟ این سوالی است که شاید ذهن خیلی از افراد را به خود مشغول کرده است. بارها شنیده ایم که فلان شرکت، برای تبلیغ شرکت خود از چاپ کاتالوگ حرفه ای استفاده کرده است، حال می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم، که طراحی کاتالوگ حرفه ای و چاپ آن چه تاثیری در برندینگ و میزان فروش یک شرکت خواهد داشت.

«چاپ کاتالوگ، چاپ شناسنامه یک شرکت است؛ اطلاعات برند، لوگو، هویت برند و تمامی اطلاعات مهم شرکت شما با طراحی و چاپ یک کاتالوگ حرفه ای به بهترین نحو به مخاطبتان منتقل می شود. یک کاتالوگ مناسب و حرفه ای، یکی از بخش های ماشینی است به اسم برندینگ، که شما را به قله های فروش می رساند. پس در طراحی شناسنامه و هویت برندتان سهل انگاری نکنید.»

چاپ کاتالوگ حرفه ای، کاری بس دشوار است و ریزه کاری ها و ظرایف زیادی را باید در طراحی آن رعایت کرد.

چاپ و طراحی کاتالوگ یا بروشور یکی از پرکاربردترین شیوه‌ های تبلیغات در شرکت های کوچک و بزرگ است. معمولا، چاپ کاتالوگ تعداد محدود تری دارد و گرانتر از چاپ بروشور نیز است. هرچند که قیمت چاپ کاتالوگ ها متفاوت است، و شرکت هایی چاپ کاتالوگ ارزان در تهران هم دارند که باید دقت کرد این ارزانی منجر به قربانی شدن کیفیت نشود. نمونه طراحی کاتالوگ و نمونه کاتالوگ های تبلیغاتی را می توانید در سایت ما مشاهده کنید.

آژانس تبليغاتی جلوه نما؛ مجهز به ماشين آلات چاپ روز دنیا و تجهيزات كامل برش، صحافی و روكش، همراه با تيمی متخصص و ايده پرداز است که در طراحی گرافيكی پیشتاز است. این شرکت آماده همكاری با توليدكنندگان، واردكنندگان و كليه مجموعه‌هايی كه نياز به معرفی حرفه‌ايی محصولات و خدمات خود و گرفتن سهم بازار را دارند در زمینه طراحی و چاپ کاتالوگ است.

چاپ کاتالوگ برای چه افرادی انجام می شود؟

کاتالوگ اطلاعاتی از محصولات و جزئیات آن را برای فروشنده ها و واسطه های محصولات فراهم می کند. به روایتی دیگر، چاپ کاتالوگ به منظور معرفی محصولات به واسطه های بین تولید کنندگان و مصرف کننده ها است. این واسطه ها می توانند عمده فروش ها باشند که محصولات را به طور عمده از تولید کننده می خرند و پخش می کنند، یا می توانند مغازه داران و فروشندگان باشند. کاتالوگ به منظور معرفی محصولات به این دسته از افراد چاپ می شود، بنابراین شاید خیلی برای استفاده مصرف کنندگان موثر نباشد.

در نظر گرفتن هدف از چاپ کاتالوگ، می تواند شما را در طراحی بهتر کاتالوگ راهنمایی کند. بنابراین قبل از اینکه طراحی کاتالوگ را شروع کنید، بهتر است ببینید که هدف شما از چاپ کاتالوگ چیست. انتخاب هدف اشتباه و جامعه هدف نادرست، می تواند شما را دچار اشتباه در تصمیم گیری کند. در نتیجه طراحی کاتالوگ را به خوبی انجام نداده و در نهایت ممکن است نتیجه درستی حاصل نشود.

چاپ کاتالوگ برای چه دسته از افرادی انجام می گیرد و به درد استفاده چه کسانی می خورد؟

تمام آنچه که باید درباره طراحی و چاپ کاتالوگ بدانید

نکته بسیار مهمی که در طراحی کاتالوگ جذاب و مناسب باید رعایت کنید، این است که: استفاده از عكس‌های جذاب و با كيفيت و طراحی به گونه‌اي باشد كه مخاطب در كوتاه ترين زمان متوجه جزئيات و ويژگی‌های محصول شود. پس پیشنهاد می شود از اطلاعات کافی و جامع در متن آن استفاده شود که بیانگر نمایی کلی از خدمات یا محصولات مورد نظر باشد. در واقع یک نمونه طراحی کاتالوگ حرفه ای و اصولی مطمئنا تاثیرگذاری زیادی بر روی مخاطبین و مشتریان شما خواهد داشت و موجب رونق کسب و کارتان خواهد شد.

اما کاتالوگ چیست؟

طراحی و چاپ کاتالوگ، ریزه کاری های زیادی دارد که باید دقت زیادی در آن به خرج داد

كاتالوگ به مجموعه گردآوری شده از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت یا یک موسسه گفته می شود که ریزترین اطلاعات مورد نیاز برای فروشنده یا واسطه آن کالا یا خدمات را فراهم می کند. کاتالوگ دفترچه کاملی است که شرکت، سازمان یا کارخانه، و خدمات یا محصولات تولیدی آن ها را به مصرف کننده معرفی می‌کند.

به نوعی، کاتالوگ زبان گویای تولیدکننده و رابط مابین آن ها و مصرف کنندگان می باشد. پس هر چه در طراحی و چاپ کاتالوگ دقت به خرج دهیم، تاثیرات آن را در فروش و موفقیت در بازار هدفمان مشاهده خواهیم کرد. درگذشته با توجه به امکانات محدود در صنعت چاپ و چاپخانه‌ها، چاپ و طراحی کاتالوگ به شیوه ی امروزی نبوده و در ابتدا انواع کاغذ، رنگ های قابل استفاده و کیفیت طرح ها به شکلی ساده بوده و قیمت چاپ کاتالوگ نیز متفاوت تر از امروز بوده است، اما به تدریج با اختراع و ساخت دستگاه ها و تجهیزات جدید و به کارگیری ایده های نو و خلاقیت در طراحی کاتالوگ ها، این ابزار تبلیغاتی شکلی نو و تاثیرگذارتر به خود گرفته است.

همانگونه که اشاره کردیم شیوه های چاپ گوناگونی در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرد که می توان گفت بهترین نوع چاپ کاتالوگ ارزان ، مقرون به صرفه و تاثیرگذار ، چاپ افست است.

همچنین ممکن است در صورت نیاز فوری به کاتالوگ ، از چاپ کاتالوگ فوری یا چاپ کاتالوگ تیراژ پایین به صورت دیجیتال استفاده شود ولی همواره افست پیشنهاد اول برای چاپ کاتالوگ ارزان و با کیفیت می باشد. برای مشاهده نمونه طراحی کاتالوگ ها و نمونه کاتالوگ های تبلیغاتی می توانید به بخش نمونه کارهای سایت ما مراجعه نمایید.

تفاوت چاپ دیجیتال و افست چیست؟

تفاوت چاپ دیجیتال با افست چیست؟

شاید یکی از سوالات اساسی که برای خیلی ها پیش آمده باشد این است که تفاوت چاپ کاتالوگ افست و دیجیتال در چیست؟ مرسوم ترین روش چاپ و طراحی کاتالوگ شامل: چاپگرهای جوهرافشان و لیزری هستند که پیگمنت یا تونر را بر روی زمینه های متنوعی همچون کاغذ، کاغذ عکاسی، کانواس یا بوم، چوب، فوم، شیشه، سنگ و … می‌نشانند. در بیشتر فرایندهای چاپ کاتالوگ دیجیتال جوهر یا تونر همچون روشهای سنتی در داخل کاغذ نفوذ نمی‌کنند، بلکه لایه نازکی بر روی سطح تشکیل می‌دهند و در برخی سیستمها ممکن است برای تثبیت آنها بر روی زمینه از مواد اضافی و پوششی که توسط فرایندهای حرارتی یا تابش یووی افزوده می‌شوند نیز استفاده گردد.

چاپ کاتالوگ حرفه ای را در جلوه نما تجربه کنید

 

تفاوتهای اساسی طراحی و چاپ کاتالوگ دیجیتال با افست

چاپ دیجیتال با سایر روشهای چاپ مثل چاپ کاتالوگ افست و یا لتر پرس دارای تفاوت اساسی است. برخی از این تفاوت‌ها به شرح زیر است:

 1. به دلیل حذف مراحل پیش از چاپ شامل لیتوگرافی، فرایند چاپ کاتالوگ دیجیتال کوتاه تر است
 2. در چاپ دیجیتال قیمت چاپ کاتالوگ در تهران به تعداد نسخه‌های چاپی ارتباطی ندارد و برای هر برگ چاپ شده مقدار ثابتی است و می توان از آن برای چاپ کاتالوگ تعداد محدود استفاده کرد.
 3. در این روش میزان مواد باطله شامل کاغذ و مواد شیمیایی کمتر است چون نیازی به رسیدن به رنگ و یا تنظیمات حین چاپ وجود ندارد
 4. چاپ و طراحی دیجیتال در هر دور چاپ می تواند تصویر و متن متفاوتی را چاپ کند چون در این روش از پلیت استفاده نمی‌شود

کاربردهای چاپ کاتالوگ دیجیتال

این نوع چاپ کاربرد های زیادی می تواند داشته باشد که در ادامه به آن پرداخته شده است.

چاپ کاتالوگ تیراژ پایین در تهران

در چاپ دیجیتال به دلیل حذف پلیت و چاپ مستقیم از کامپیوتر روی کاغذ و امکان کالیبراسیون دستگاه امکان چاپ کاتالوگ تعداد محدود حتی یک نسخه با هزینه پایین وجود دارد. به همین دلیل این روش چاپ دیجیتال برای مصارفی مثل تهیه نمونه و یا چاپ کاتالوگ تیراژ پایین و سریع کاربرد زیادی دارد.

چاپ شخصی شده

در چاپ دیجیتال با توجه به وجود امکان طراحی و چاپ کاتالوگ تیراژ پایین شما می توانید هر نسخه از محصول چاپی خود را متفاوت با نسخه قبلی چاپ کنید.

به عنوان مثال شما می توانید کارت تبریک‌ های شخصی شده با تصاویر مختلف و یا کارت پرسنلی با طرح های مختلف را در هر دور چاپ کنید. همچنین این قابلیت به شما امکان چاپ اطلاعات متغیر را می دهد. بنابراین اگر می خواهید برای کارتان چاپ کاتالوگ تعداد محدود با طرح های مختلف انجام دهید، چاپ کاتالوگ دیجیتال بهترین گزینه است.

چاپ کاتالوگ ارزان

چاپ کاتالوگ ارزان، توسط خیلی از کسب و کارهایی که بودجه محدودی دارند مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا کسب و کارهای نوپا و تازه تاسیس، که بودجه محدودی برای تبلیغات دارند و خیلی هم نمی توانند ریسک کنند و قیمت چاپ کاتالوگ برای آن ها اهمیت دارد. (برای اطلاع از چگونگی تعیین قیمت کاتالوگ می توانید مقاله ما را اینجا مطالعه کنید)

شرکت های زیادی در تهران و جای جای ایران تاسیس شده اند که در تبلیغات خود از چاپ کاتالوگ ارزان حرف می زنند. ولی از آن جایی که هیچ ارزانی بی دلیل نیست، باید بسیار دقت کرد که منشا این ارزانی از کجاست. چاپ کاتالوگ، یعنی چاپ شناسنامه شرکت شما، که شخصیت برند شما را معرفی می کند. بنابراین باید این را در نظر بگیرید که این ارزان بودن چاپ کاتالوگ، بر روی کیفیت چاپ آن تاثیر نگذارد.

جلوه نما، یکی از شرکت هایی است که علاوه بر طراحی کاتالوگ شرکت شما به شکلی حرفه ای، یکی از شرکت های چاپ کاتالوگ ارزان در تهران است که کیفیت چاپ را نیز تضمین می کند.

چاپ کاتالوگ حرفه ای

شرکت های چاپ دیجیتال عمدتا با استفاده از تکنیک های مختلفی که در چاپ کاتالوگ حرفه ای استفاده می‌کنند، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارند. در طراحی و چاپ کاتالوگ باید دقت زیادی داشت زیرا طراحی و چاپ کاتالوگ باید نسبت به دیگر رقبا متفاوت تر بوده و ابعاد مختلفی از اطلاعات را به گونه‌ای حرفه ای در خود جای دهد، دارای مطالب طولانی، تکراری و کسل کننده نباشد، مطالب به صورت منظم و دقیق در صفحات چیده شود تا مخاطب گیج نشود، از تصاویر با رنگبندی مناسب و با کیفیت بالا استفاده شود.

از آنجایی که کاتالوگ ها ممکن است به مدت بسیار طولانی در دست یک مشتری و یا حتی شرکتی که آن‌ها را سفارش داده است بمانند، در نتیجه ممکن است در طول زمان کیفیت اولیه خود را از دست بدهند. از این رو کاغذهایی که برای چاپ کاتالوگ دیجیتال استفاده می‌شود را با پوشش هایی محافظت می‌کنند این پوشش‌ از نوع سلفون یا لمینت است که توسط دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود که بنا به درخواست مشتری می‌تواند مات یا براق باشد. پوشش لمینت از ترک خوردن در هنگام تا کردن کاتالوگ جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود در طول دراز مدت کیفیت اولیه خود را حفظ کند.

 ویژگی های طراحی و چاپ یک کاتالوگ حرفه ای چیست و چه مواردی باید در طراحی کاتالوگ حرفه ای لحاظ شود؟

نکات مهم که باید قبل از چاپ کاتالوگ لحاظ شود

1.گام اول، انتخاب شرکت چاپ مناسب، مهمترین گام

خشت اول، همیشه مهمترین است و به قول معروف «خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج.» بنابراین قدم اول را درست بردارید تا از هزینه های اضافی جلوگیری نمایید. پیدا کردن یک شرکت قابل اعتماد و معتبر چاپی شاید اولین و مهم ترین قدم در چاپ کاتالوگ باشد. این مهم است که چه شرکتی پیدا کنید که نه تنها تجربه چاپ نوع کاتالوگ کسب و کار شما را داشته باشد، بلکه بتواند کاتالوگ‌ های شما را در سریع ترین زمان ممکن به دست شما برساند.

2.مطمئن بودن از تعداد و نوع و زمان چاپ کاتالوگ خود

قبل از بازدید از یک شرکت چاپ تمام موارد لازم را آماده داشته باشید. اینکه می خواهید چند کاتالوگ چاپ کنید، تعداد صفحات مورد نظر و اندازه ای که می خواهید. عوامل دیگری که قبل از بازدید از یک شرکت چاپ باید در نظر بگیرند عبارتند از: انتخاب رنگ، نوع کاغذ و البته محتوای کاتالوگ.

همیشه قبل از فرستادن کاتالوگ برای چاپ، اطلاعات درون کاتالوگ خود را مرور کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام محتوا به صورت صحیح و بدون غلط است و مشتریان تمام اطلاعات لازم را برای خرید محصول از طریق این کاتالوگ می‌توانند به دست آورند.

3.طراحی کاتالوگ و نوع پوشش

طراحی کلی و کیفیت جلد کاتالوگ شما، استراتژی تبلیغاتی اصلی است که مشتریان را جلب می‌کند. بعد از انتخاب طرح کاتالوگ خود باید نوع کاغذ مورد استفاده را نیز انتخاب کنید.

نوع کاغذ مورد استفاده برای صفحه ابتدایی کاتالوگ باید ضخیم تر از آنچه که در صفحات داخلی استفاده می‌شود باشد. علاوه بر این، رنگ های روشن تر به طور کلی در پوشش کاتالوگ برای جلب توجه مشتریان استفاده می شود. شما حتی می‌توانید از پوشش‌های براق برای توجه بیشتر استفاده کنید.

4.جلوگیری از تاخیر در چاپ کاتالوگ

برای جلوگیری از تاخیر در چاپ کاتالوگ خود، اطمینان حاصل کنید که همه جزئیات را قبل از زمان چاپ داشته باشید و تمام گزینه ها برای شرکت چاپ انتخابی شما در مورد سفارشتان روشن باشد. اطمینان حاصل کنید که تمام کاتالوگ‌های سفارش داده شده به موقع ارسال می‌شود.

سایر نکات مهم در چاپ و طراحی کاتالوگ

از نظر مدل چاپ و طراحی کاتالوگ ، سه نوع بروشور و کاتالوگ وجود دارد: لت دار، منگنه ای و سیمی نوع لت دار آن بیشترین استفاده را در طراحی بروشورها دارد. اما در طراحی سایزهای بزرگ نیز استفاده می شوند. لت دارها یا دو لت یا سه لت یا چهار لت هستند و در بعضی موارد به 5 و 6 و… هم می رسند. نوع منگنه ای آن نیز بیشتر در بروشورها استفاده می شوند. 

روش های حرفه ای صحافی کاتالوگ، متعدد و فراوان هستند و بسته به نیازهایمان می توانیم یکی را برای چاپ کاتالوگ مان انتخاب کنیم

کاتالوگ ها به ندرت منگنه ای هستند و بیشتر سیمی و لت دار طراحی و چاپ می گردند. اصولا نوع سیمی کاتالوگ و بروشور به دلیل هزینه بالایی که در طراحی و چاپ دارند، کمتر استفاده می شود. انواع کمی از کاتالوگ ها به صورت سیمی چاپ می گردند.

این سه نوع از بروشور و کاتالوگ که نوشتیم انواع کاغذی آن ها بودند، اما یک نوع دیگر از کاتالوگ و بروشور وجود دارد که کمتر تولید می شود و عمومیت زیادی ندارد و آن هم کاتالوگ و بروشورهای الکترونیکی است. این نوع از کاتالوگ و بروشور ها، شما را به یاد نوع الکترونیکی کارت های ویزیت که در ایران چندان رایج نیست، خواهد انداخت و به صورت یک فلش یا PDF یا فایلی که توسط رایانه خوانده میشوند تهیه می گردد و یا به صورت یک برنامه نرم افزاری برروی گوشی تلفن همراه یا رایانه شما نصب می گردد.
این کاتالوگ ها چون هزینه چاپ ندارند جزو طراحی کاتالوگ ارزان می باشد، ولی خیلی در ایران کاربرد ندارند و طراحی و چاپ کاتالوگ در تهران موثرتر است.

چاپ کاتالوگ ارزان و فوری و قیمت چاپ کاتالوگ در تهران

چاپخانه مجهز ما ارائه‌ کنندگان خدمات چاپ و طراحی از جمله چاپ کاتالوگ حرفه ای در سریع‌ترین زمان ممکن می‌باشد.

توانسته‌ ایم در این مجموعه چاپ و طراحی کاتالوگ ارزان و حرفه ای با بهترین و ایده آل ترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه نماییم. آمده ایم تا به شما کمک نماییم بهترین معرفی‌نامه از شرکت خود را برای مخاطبینتان ارسال نمایید.

آیا می دانستید گروه جلوه نما یکی از بزرگترین مراکز چاپ کاتالوگ در تهران می باشد که با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ و طراحی کاتالوگ ، بروشور و … پیشگام است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه طراحی کاتالوگ ها ، نمونه کاتالوگ های تبلیغاتی و اطلاع از قیمت چاپ کاتالوگ با تماس بگیرید.

ليست قيمت چاپ كاتالوگ

قیمت چاپ کاتالوگ عمومی

450
000
T
 • 1000 عدد
 • 2 رو چاپ
 • سايز A4
 • كاغذ گلاسه 135 گرم

قیمت چاپ كاتالوگ اختصاصی

تماس بگیرید
 • 1000 عدد
 • 2 رو چاپ
 • سايز دلخواه
 • كاغذ گلاسه 300 گرم

قیمت چاپ کاتالوگ دیجیتال

تماس بگیرید
 • تعداد دلخواه
 • چاپ فوری
 • سايز دلخواه
 • كاغذ دلخواه

سوالات متداول چاپ کاتالوگ

1.چرا باید جلوه نما را برای طراحی و چاپ کاتالوگ خود انتخاب کنیم؟

مهمترین پارامترهایی که در جلوه نما وجود دارد، تعهد، تخصص و تضمین کیفیت است. اکثر مشتریانی که یک بار از خدمات جلوه نما استفاده کرده اند، مشتری دائمی ما شده اند. اعتقاد ما این است که رفتار یک کسب و کار با مشتری نباید قبل و بعد از فروش تفاوتی داشته باشد. بنابراین، ما کیفیت کاتالوگ شما را تضمین می کنیم و پس از اتمام کار نیز پاسخگوی مشتریانمان هستیم.

2.چرا باید برای کسب و کارمان کاتالوگ طراحی کنیم؟

کاتالوگ، یک ابزار تبلیغاتی حرفه ای است که برای معرفی محصولات و خدمات یک کسب و کار استفاده می شود. بنابراین، هر کسب و کاری می تواند از این ابزار موثر استفاده کند تا از رقیبان خود عقب نیافتد.

3.آیا جلوه نما، نسبت به تعهدات خود عمل کرده و کیفیت کاتالوگ های خود را تضمین می کند؟

همیشه و همیشه، رضایت مشتریان برای جلوه نما در اولویت بوده است. بنابراین، چه قبل از ثبت سفارش، روند طراحی و چاپ و پس از تحویل سفارش، پاسخگوی مشتریانمان بوده و هرگونه انتقادی را پذیرا هستیم.

4.مراحل ثبت سفارش در جلوه نما چگونه است؟

برای طراحی و چاپ کاتالوگ خود، ابتدا می توانید نمونه کارهای ما را در سایتمان مشاهده کنید تا از کیفیت کارهایمان مطمئن شوید. پس از آن، از طریق یکی از راه های ارتباطی که در سایتمان قرار داده ایم، با ما تماس حاصل نمایید و اطلاعات بیشتر را دریافت نمایید.

34
ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
alireza
Guest
alireza

سلام
وقتتون بخیر
سوالی درباره قیمت چاپ کاتالوگ داشتم، قیمت هایی که تو سایتتون خورده کمی متفاوت از سایت ها دیگه س، این قیمت ها بروز هستن؟

محمد توکلی
Admin

سلام علیرضاجان
قیمت ها حدودی هستند. چون قیمت کاغذ و جوهر و باقی چیزا یه خرده متغیره، برای همین نمیشه یه قیمت ثابتی برای چاپ کاتالوگ در نظر گرفت. ممکنه یه خرده قیمت هامون متفاوت باشه از چیزی که تو این صفحه میبنید. برای همین برای اطلاع از قیمت چاپ کاتالوگ باهامون تماس بگیرین. راه های ارتباطی مختلفی تو سایتمون قرار داره که میتونین از اون طریق باهامون تماس بگیرین و ما هم در سریعترین زمان ممکن پاسخگو هستیم.

alireza
Guest
alireza

ممنون از پاسختون
البته اینجوری یه خرده سخت میشه، اگه سعی کنید که قیمت ها رو بروز نگه دارین که دیگه نیازی به تماس گرفتن نباشه خیلی بهتره
بازم ممنون

محمد توکلی
Admin

چشم، ما سعی میکنیم تا حد ممکن قیمت ها رو بروز نگه داریم، ولی گاهی اوقات تفاوت قیمت ها تا حدودی اجتناب ناپذیره. ولی ما تمام سعیمون رو میکنیم که قیمت کاتالوگ هامون بروز باشه تا جایی که ممکنه. ممنونم از نظر شما

حسین
Guest
حسین

آهان، متوجه شدم، ممنونم از توضیحاتتون، تماس تلفنی میگیرم و میپرسم ازتون

محمد توکلی
Admin

خواهش میکنم، کارشناسای ما همه ساعته پاسخگوی شما هستن

reza hoseini
Guest
reza hoseini

سلام و درود
خدمات چاپ به شهرستان ها هم میدین شما؟ کار طراحی و چاپ کاتالوگ رو خودتون انجام میدین یا باید خودمون طراحی کنیم و بفرستیم براتون؟

محمد توکلی
Admin

سلام دوست عزیز
حوزه اصلی کار ما چاپ کاتالوگ در تهران هستش، ولی بستگی به سفارشتون هم داره و امکان خدمات به شهرستان ها تحت شرایطی رو داریم. لطفا تماس بگیرین باهامون تا بتونیم بیشتر راهنماییتون کنیم.

حسین
Guest
حسین

درود
اگه طراحی کاتالوگ رو خودمون انجام بدیم، چاپ کاتالوگ رو برامون انجام میدین؟ فایل کاتالوگ رو چجوری بفرستیم براتون؟

محمد توکلی
Admin

سلام دوست عزیز
ما هم کار طراحی و چاپ کاتالوگ رو انجام میدیم، و هم کار طراحی و چاپ رو به صورت جداگونه، یعنی میتونین طراحیش رو خودتون انجام بدین و فایلش رو برای چاپ برامون بفرستین. این که فایل کاتالوگ طراحی شده باید به چه صورتی باشه رو فعلا میتونین با تماس گرفتن با متخصص هامون ازش مطلع بشین، ولی ما هم سعی میکنیم تو روزهای آینده یه مقاله تو این زمینه بنویسیم و تو سایت قرار بدیم.

مهدی
Guest
مهدی

سلام
کاتالوگ همون بروشوره؟ چه فرقی میکنن اینا با هم؟ من تو کار فروش محصولات ابزار یراق هستم، برای تبلیغاتم از کدوما استفاده کنم بهتره؟

محمد توکلی
Admin

سلام مهدی جان
در رابطه با تفاوت این دوتا ابزار تبلیغاتی میتونین مقاله زیر رو مطالعه کنید
تفاوت چاپ کاتالوگ با بروشور
درباره این که از کدوم یکی از ابزارها برای کسب و کارتون باید استفاده کنید، بستگی به پارامترهای زیادی داره و با این اطلاعات کم نمیشه درباره ش نظر داد. اگر تمایل داشتین میتونین با متخصصین ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن

حسن براتی
Guest
حسن براتی

سلام
چاپ کاتالوگ فوری رو تو چند روز انجام میدین؟ اگه بخواین طراحی کاتالوگ رو هم انجام بدین چطور؟ از زمان ثبت سفارش تا تحویلش چند روز طول میکشه؟

محمد توکلی
Admin

سلام حسن آقای عزیز
پارامترهای زیادی تاثیرگذاره، بستگی به شلوغ بودن و زیاد و کم بودن سفارشات داره. برای اطلاع بیشتر با شماره ای که تو سایت درج کردیم تماس بگیرین تا کارشناسامون راهنمایتتون کنن.

hadavi
Guest
hadavi

قیمت چاپ کاتالوگ چنده؟ قیمت ها یا بروز نیستن یا اینکه قیمت ندارن بعضی از کاتالوگ ها

محمد توکلی
Admin

سلام دوست عزیز
به دلیل نوسان شدید قیمت ها، متاسفانه امکان اینکه یه قیمت مقطوع رو تو سایت بذاریم نداریم. برای همین اگه باهامون تماس بگیرین راحت تر میتونیم راهنماییتون کنیم.

مهسا فاطمی
Guest
مهسا فاطمی

سلام
یه مقدار تو سایتتون سردرگمم، نمیتونم دنبال چیزایی که میخوام بگردم. اگه میشه یه راهنمایی یا فهرستی بذارین که یه خرده تجربه کاربری سایت بهتر بشه

محمد توکلی
Admin

سلام دوست عزیز
بله حق میدیم به شما، در حال طراحی مجدد بعضی از بخش ها هستیم. سعی میکنیم کمی تجربه کاربری رو بهبود ببخشیم. تا اونموقع شما میتونین به راحتی از منویی که بالای سایت گذاشته شده به بخش های مختلف دسترسی پیدا کنین.

مهسا فاطمی
Guest
مهسا فاطمی

خیلی هم عالی، کار خوبی میکنین، یه مقدار باعث سردرگمی میشه و آدم نمیدونه مطالب رو از کجا پیدا کنه
من درباره موضوعی برای چاپ کاتالوگ های شرکتی که توش کار میکنم دچار مشکل شدم، میخواستم بدونم چه ساعتی میتونم تماس بگیرم باهاتون و مشورت کنم باهاتون؟

محمد توکلی
Admin

بله، درست میفرمایید. حتما تو روزای آینده ایرادات رو برطرف میکنیم.
از هر کدوم از کانال های ارتباطی که تمایل داشتید میتونید با ما تماس بگیرید، متخصص های ما پاسخگو هستن.

آیدین
Guest
آیدین

درود بر شما
ببخشید برام سوال شده که چاپ افست و دیجیتال چه فرقی داره و کدومش بهتره؟ توضیحاتی تو این صفحه داده شده و خیلی چیزی دستگیرم نشد

محمد توکلی
Admin

سلام و درود دوست عزیز
تو یکی از مقالات سایت کاملا در این باره صحبت کردیم و توضیح دادیم از لینک زیر میتونین پیداش کنین
چاپ کاتالوگ افست و چاپ کاتالوگ دیجیتال

moazami
Guest
moazami

سلام
شرایط طراحی کاتالوگ و چاپش چجوریه؟ هزینه ش چقدر میشه؟

محمد توکلی
Admin

سلام بزرگوار
برای اطلاع دقیق از قیمت ها به وسیله یکی از راه های ارتباطی مشخص شده باهامون تماس بگیرین تا راهنماییتون کنیم

محسن
Guest
محسن

قیمت چاپ کاتالوگ رو چجوری تعیین میکنید؟ چه چیزایی تاثیر داره روش؟

محمد توکلی
Admin

سلام دوست عزیز
پارامترهای زیادی تاثیرگذاره روی قیمت، میتونین با کارشناسای ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.
برای اطلاعات بیشتر میتونین مقاله زیر رو هم مطالعه کنین:
چگونگی تعیین قیمت چاپ کاتالوگ

فائزه
Guest
فائزه

سلام
شما از چه نوع چاپی استفاده میکنین برای چاپ کاتالوگ؟ افست یا دیجیتال؟

محمد توکلی
Admin

سلام و درود
بسته به پارامترهای مختلف ما از هر دو نوع چاپ کاتالوگ دیجیتال و افست استفاده می کنیم. اینکه این پارامترها چیا هستن رو میتونین تو مقاله زیر پیدا کنین.
چاپ کاتالوگ دیجیتال و چاپ کاتالوگ افست

Sirvan
Guest
Sirvan

کار طراحی کاتالوگ هم انجام میدین؟ هزینه ش چقدره؟

محمد توکلی
Admin

بله دوست عزیز
هزینه ها بسته به نوع کار شما و نوع کاتالوگی که میخواین طراحی کنین متفاوته. از راه های ارتباطی داخل سایت با کارشناسانمون تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.

Mehdi
Guest
Mehdi

سلام و درود
من تو کار فروش محصولات آرایشی و بهداشتی هستم، می خواستم بدونم میتونم برای تبلیغاتم از چاپ کاتالوگ استفاده کنم؟ یا اینکه بروشور چاپ کنم بهتره؟

محمد توکلی
Admin

سلام دوست عزیز
ببینید کاتالوگ و بروشور یه سری فرق ها دارن با هم، هر کدوم برای اهداف خاصی استفاده میشه، شما باید ببینید هدفتون چیه و برای کارتون کدوم یکی از این ها مناسب تره. اگه این مقاله رو بخونین میتونه خیلی بهتون کمک کنه.
تفاوت چاپ کاتالوگ با بروشور
اگه بازم جوابتونو نگرفتین میتونین تماس بگیرین با کارشناسای ما تا راهنماییتون کنن.

مهران
Guest
مهران

عرض سلام و وقت بخیر
من میخوام برام یه کاتالوگ طراحی کنین و چاپش کنین. چجوری میتونم سفارشم رو ثبت کنم. امکان ثبت سفارش آنلاین ندارید؟

محمد توکلی
Admin

سلام دوست عزیز
متاسفانه ما امکان ثبت سفارش آنلاین طراحی کاتالوگ رو نداریم در سایتمون، ولی راه های ارتباطی زیادی وجود داره که میتونین با ما در تماس باشین. آیکون های مختلفی در قسمت های مختلف سایت برای تماس با ما گذاشته شده، هم از طریق واتساب و تلگرام و هم از طریق تماس تلفنی با ما، میتونین از قیمت ها با خبر بشین و سفارشتون رو ثبت کنین.
کارشناسان ما همه ساعته پاسخگو هستند.

جلوه نما در شبکه های اجتماعی:
به اشتراک بگذارید:
ارتباط بـا مـا
دربــاره مـــا

سال‌ها بود که تلفيق هنر و تکنولوژی لازم مینمود رسانه‌ای که توانايی حل نمودن نیازهای ارتباطات را داشته باشد در عصر شگرف رایانه‌های مدرن تحقق یابد. کانون آگهی و تبلیغات جلوه نما جایگاه تجلی آرمان‌ها و به تصویـر کشیدن رویاهای شماست. ما در کانون جلوه نما با دانش روز و تجربه چندین ساله خود در حیطه هنر و دنیای دیجیتال گواه پویایی و توانمندی فن‌آوری  ادامه مطلب…

دسترسی سریع
WhatsApp chat